Duck 5in1 tekutý wc čistič s vůní levandule 750 ml

5in1 tekutý wc čistič s vůní levandule 750 ml (2)
  • 5in1 tekutý wc čistič s vůní levandule 750 ml (2)
  • Duck 5in1 tekutý wc čistič s vůní levandule 750 ml

Popis Návod pro použití: 1. Stlačte obě strany víčka a odšroubujte. 2. Zdvihněte poklop WC mísy. Nakloňte láhev, aby se naplnilo hrdlo. 3. Rovnoměrně nastříkejte přípravek pod obrubu celé WC mísy. 4. Čištění a odstranění… Více informací

 Skladem
5490 s DPH
Cena za 100 ml: 732
ks
Výrobce:
Duck
Katalogové číslo:
08456
EAN:
5000204009989

Popis Návod pro použití: 1. Stlačte obě strany víčka a odšroubujte. 2. Zdvihněte poklop WC mísy. Nakloňte láhev, aby se naplnilo hrdlo. 3. Rovnoměrně nastříkejte přípravek pod obrubu celé WC mísy. 4. Čištění a odstranění pachů: Nechte působit 5 minut. Vyčistěte mísu kartáčem nad a pod vodní hladinou a spláchněte. Odstranění silného znečištění: Opakujte postup s tím, že přípravek necháte působit 60 minut nebo přes noc. 5. Láhev důkladně uzavřete.

Vlastnosti 1) Odstraňuje vodní kámen 2) Účinný i na odolné skrvny 3) Snižuje potřebu čištění kartáčem 4) Čistí nad i pod vodní hladinou 5) Eliminuje zápachy Skladování a použití Způsob skladování

Návod pro použití: 1. Stlačte obě strany víčka a odšroubujte. 2. Zdvihněte poklop WC mísy. Nakloňte láhev, aby se naplnilo hrdlo. 3. Rovnoměrně nastříkejte přípravek pod obrubu celé WC mísy. 4. Čištění a odstranění pachů: Nechte působit 5 minut. Vyčistěte mísu kartáčem nad a pod vodní hladinou a spláchněte. Odstranění silného znečištění: Opakujte postup s tím, že přípravek necháte působit 60 minut nebo přes noc. 5. Láhev důkladně uzavřete.

Podrobná data Bezpečnostní varováníDuck® 5v1 tekutý čistič-vůně levandule čisticí, tekutý přípravek na WC mísu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Zamezte dlouhotrvajícímu styku s kůží. Používejte pouze na WC mísy. Nemíchejte s bělicími činidly ani jinými domácími čisticími přípravky.

Duck 5in1 tekutý wc čistič s vůní levandule 750 ml
Bezpečnostní list 565.18 kB Stáhnout soubor

Uživatelská recenze produktu Duck 5in1 tekutý wc čistič s vůní levandule 750 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat