Taft 7 Days Anti-Frizz pro účes bez krepatění extra silná fixace lak na vlasy 250 ml

7 Days Anti-Frizz pro účes bez krepatění extra silná fixace lak na vlasy 250 ml (1)

Pro účes bez krepatění - extra silný lak na vlasy  Taft 7 Days Anti-Frizz lak na vlasy na každý den. Technologie Frizz-Resist chrání vlasy před vlhkostí a poskytuje Vašim objemným a hladkým vlasovým stylům dlouhotrvající… Více informací

 Skladem
7990 s DPH
Cena za 100 ml: 3196
ks
Výrobce:
Taft
Katalogové číslo:
11323
EAN:
9000101207033

Pro účes bez krepatění - extra silný lak na vlasy 
Taft 7 Days Anti-Frizz lak na vlasy na každý den. Technologie Frizz-Resist chrání vlasy před vlhkostí a poskytuje Vašim objemným a hladkým vlasovým stylům dlouhotrvající zakončení.
Receptura All Weather Proof. Udržte si svůj účes až po 3 dny v jakémkoliv počasí.

Příprava a použití: Aplikujte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky.* Používejte jako denní zakončení v kombinaci se stylingovým balzámem či pěnovým tužidlem Taft 7 Days.

Bezpečnostní varování: Extrémně hořlavý aerosol. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte do očí.

Uživatelská recenze produktu Taft 7 Days Anti-Frizz pro účes bez krepatění extra silná fixace lak na vlasy 250 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat