Alex ALEX Renovátor extra péče aerosol 400 ml

Alex ALEX Renovátor extra péče aerosol 400 ml
  • Alex ALEX Renovátor extra péče aerosol 400 ml
  • Alex ALEX Renovátor extra péče aerosol 400 ml

Alex Extra péče s přírodním výtažkem ze dřeva. Chrání a obnovuje nábytek, takže vypadá jako nový. Díky jeho exkluzivnímu složení dodává lesk a renovuje barvu a vzhled nábytku. Redukuje 90% pylových alergenů a roztočů. Návod… Více informací

 Skladem
8990 s DPH
Cena za 100 ml: 2248
ks
Výrobce:
Alex
Katalogové číslo:
02568
EAN:
8411660520609

Alex Extra péče s přírodním výtažkem ze dřeva. Chrání a obnovuje nábytek, takže vypadá jako nový. Díky jeho exkluzivnímu složení dodává lesk a renovuje barvu a vzhled nábytku.

Redukuje 90% pylových alergenů a roztočů.

Návod na použití: Před upotřebením zatřepat a krátkými střiky aplikovat ze vzdálenosti asi 20 cm. Obal držte ve vertikální poloze, lehce nakloněný (ne však v poloze horizontální). Přetřete jemným hadříkem a rozetřete krouživými pohyby po čištěné ploše. Nedoporučuje se používat na starožitný nábytek, neošetřené dřevo nebo se speciální glazurou. Pokud se jedná o speciální nábytek nebo máte pochybnosti, před použitím udělejte zkoušku na málo viditelném místě. Nepoužívat na parkety a podlahy, mohly by klouzat. Používejte podle návodu.

XL balení
Nezanechává stopy
S přírodním výtažkem ze dřeva
Dodává lesk
Obnovuje přirozenou barvu a vzhled
 
Příprava a použití

Návod na použití: Před použitím dobře protřepejte a nastříkejte ze vzdálenosti asi 20 cm. Lahev držte ve svislé poloze lehce nakloněnou (ne ve vodorovné poloze). Měkkým hadříkem rozetřete po čištěném povrchu krouživými pohyby. Nedoporučuje se používat na starožitnosti, neošetřené dřevo nebo se speciální glazurou. Pokud je nábytek choulostivý nebo máte-li pochybnosti, udělejte před použitím zkoušku na málo viditelném místě. Nepoužívejte na parkety a podlahy, mohly by klouzat. Používejte jen podle návodu.

Bezpečnostní varování

NEBEZPEČÍ: Obsahuje: heptan, isohexan. H222 Extrémně hořlavý aerosol. H336 Může způsobit ospalost nebo závratě. H412 Škodlivý pro vodní organizmy, s dlouhodobými účinky. EUH 066 Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepožívat. Zamezte vdechování par. Nádobka je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před teplem / jiskrami / otevřeným plamenem / horkými povrchy. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. V případě nehody volejte toxikologické informační středisko tel. 224 919 293 nebo 224 915 402.

Alex ALEX Renovátor extra péče aerosol 400 ml

Uživatelská recenze produktu Alex ALEX Renovátor extra péče aerosol 400 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat