Always Classic Maxi hygienické vložky s křidélky 18 ks/bal.

Classic Maxi hygienické vložky s křidélky 18 ks/bal. (1)

Always Classic Maxi jsou dámské silné hygienické vložky, které jsou opatřeny novým absorpčním jádrem pro každodenní použití během menstruačního cyklu. Always hygienické potřeby poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu v… Více informací

 Skladem
6990 s DPH
Cena za 1 kus: 388
bal
Výrobce:
Always
Katalogové číslo:
11663
EAN:
4015400659617

Always Classic Maxi jsou dámské silné hygienické vložky, které jsou opatřeny novým absorpčním jádrem pro každodenní použití během menstruačního cyklu.

Always hygienické potřeby poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu v průběhu celého menstruačního cyklu. Ultra absorpční jádro obsahuje speciální materiál, který rychle absorbuje a uzamkne tekutinu uvnitř vložky v množství několikanásobně vyšším, než sám váží. Always jsou jediné vložky s Flexi křidélky. Tato flexibilní křidélka pomáhají chránit postranní části prádla. Díky nim vložka také lépe drží, i když je tělo v pohybu. Oba dva druhy Always vložek, ultra tenké i silné, poskytují spolehlivou ochranu. Níže uvedená tabulka poskytuje přehled různých balení vložek Always. Schopnost absorpce je označena malými kapkami na obale Always. Čím více kapek zde je, tím vyšší je absorpční schopnost vložky (tím lépe si poradí se silnějším výtokem).
 
Balené jednotlivě, aby se diskrétně nosily všude s sebou, v balení  18 ks.

Uživatelská recenze produktu Always Classic Maxi hygienické vložky s křidélky 18 ks/bal.

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat