Glanz Meister Dishwasher tablety do myčky 90ks 1440g

z Německa
Dishwasher tablety do myčky 90ks 1440g (1)

Dishwasher tablety do myčky 90ks Tablety na nádobí - vše v jednom. Dokonale čistí a oplachuje nádobí.Obsahuje speciální ingredience, které chrání sklo a zabraňujen zápachu nečistot z filtru. Efektivní i při nízkých… Více informací

 Skladem
22990 s DPH
Cena za 1 kus: 255
bal
Výrobce:
Glanz Meister
Katalogové číslo:
12007
EAN:
4260418932089

Dishwasher tablety do myčky 90ks

Tablety na nádobí - vše v jednom. Dokonale čistí a oplachuje nádobí.Obsahuje speciální ingredience, které chrání sklo a zabraňujen zápachu nečistot z filtru. Efektivní i při nízkých tzeplotách. 

Pokyny pro uživatele: Odstraňte zbytky potravin, zkontrolujte zda je filtr čistý. Zkontrolujte hladinu soli a leštidla, pokud je to nutné doplňte. Odstraňte fólii, vložte tabletu do určeného místa dle pokynů výrobce myčky na nádobí. Nastavte program.

Složení: 5-15% neiontových povrchově aktivních látek, 5-15% bělící sloučeniny na bázi kyslíku, polykarboxylové látky, fosforitany a enzymy, složení vůní.

Varování: Způsobuje podráždění pokožky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně umyjte ruce. Při zasažení pokožky:  vymyjte velkým množstvím vody. Při zasažení očí: okamžitě důkladně vyplachujte velkým množstvím vody několik minut. Výjměte kontaktní čočky, pokud je máte nasazané a jsou snadno výjmatelné. Pokračovat v oplachování. Dojdeli k podráždění pokožky:vyhlůedejte lékařskou pomoc/péči. Pokud oční dráždivost nepřestává:vyhledejte lékařskou pomoc/péči.

 

Uživatelská recenze produktu Glanz Meister Dishwasher tablety do myčky 90ks 1440g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat