Airwick Essential Oils Infusion vonná svíčka Červené jablko a svařené víno 105 g

Essential Oils Infusion vonná svíčka Červené jablko a svařené víno 105 g (2)

Air Wick svíčka 105 g Essential Oils Infusion Červené jablko a svařené víno - přitulte se v pohodlí svého domova a vytvořte hřejivou atmosféru s touto směsí jablka a skořice s esenciálními oleji. Objevte svíčky Air Wick s… Více informací

 Skladem
5990 s DPH
Cena za 100 g: 5705
ks
Výrobce:
Airwick
Katalogové číslo:
11186
EAN:
5997321756370

Air Wick svíčka 105 g Essential Oils Infusion Červené jablko a svařené víno - přitulte se v pohodlí svého domova a vytvořte hřejivou atmosféru s touto směsí jablka a skořice s esenciálními oleji. Objevte svíčky Air Wick s obsahem esenciálních olejů nabízející vůně inspirované přírodními esencemi extrahovanými z ovoce, květin a bylin, které Vám doma pomohou vytvořit atmosféru podle Vaší nálady.

Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností.

Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Svíčku nenechte hořet víc než 4 hodiny.

Bezpečnostní varování

Airwick svíčka Červené jablko a svařené víno. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Svíčku nenechte hořet víc než 4 hodiny.

Upozornění: Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku. Zachovejte pro budoucí použití. Nedodržování následujících zásad může mít za následek riziko vzniku požáru, poranění osoby manipulující se svíčkou nebo rozbití skleněné nádobky se svíčkou. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Používejte ochranné rukavice. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Nepoužívejte, je-li skleněná nádobka poškozená. Umísťujte svíčky ve vzpřímené poloze. Nepoužívejte na teplých površích (např. na TV). Nenaklánějte svíčku pokud hoří anebo pokud je vosk tekutý. Nedovolte, aby se plamen dotýkal strany nádoby. Nebezpečné látky: alpha-methylcinnamaldehyd, eugenol, cinnamaldehyd, benzyl benzoát. Obsahuje: alpha-Methylcinnamaldehyde, Eugenol, Cinnamaldehyde, Benzyl benzoate. Může vyvolat alergickou kožní reakci.

 

 

Uživatelská recenze produktu Airwick Essential Oils Infusion vonná svíčka Červené jablko a svařené víno 105 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat