Airwick Freshmatic Pohodlí u krbu náhradní náplň do osvěžovače 250ml

Freshmatic Pohodlí u krbu náhradní náplň do osvěžovače 250ml (1)

Vůně Pohodlí u krbu s vůní smrkového dřeva, skořice, badiánu a svařeného vína Vás zavedou do světa klidu a relaxu. Přesně tak, jak když sedíte u nádherně vyhřátého krbu při dlouhých zimních večerech v zimním období. Navodí… Více informací

 Skladem
99,90 Kč
8990 s DPH
Cena za 100 ml: 3596
-10% ušetříte 10
ks
Výrobce:
Airwick
Katalogové číslo:
11930
EAN:
5997321758435

Vůně Pohodlí u krbu s vůní smrkového dřeva, skořice, badiánu a svařeného vína Vás zavedou do světa klidu a relaxu. Přesně tak, jak když sedíte u nádherně vyhřátého krbu při dlouhých zimních večerech v zimním období. Navodí vám klidnou a romantickou atmosféru. 

Provoní váš domov až na 60 dní s náplní Air Wick Pure v automatickém strojku, který uvolňuje dávky vůně sám a zachovává svěžest. 

Lze použít i jako samostaný osvěžovač vzduchu bez strojku. 

Vůně středozemního slunce společně s pomerančem a limetkou Vás pohltí do světa odpočinku a relaxu. 

Před vložením aerosolu do difuzéru se přesvědčte, že je difuzér vypnut: nastavení “OFF”. Před zapnutím, difuzér natočte směrem od vaší tváře. Po zapnutí difuzéru dojde po 15 sekundách k automatickému uvolnění vůně.

Upozornění: Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení před použitím výrobku. Z bezpečnostních důvodů, postupujte pečlivě podle pokynů k použití automatického strojku Air Wick Freshamtic. Nestříkejte na potraviny, tkaniny, povrchy. Potřísněný povrch setřete vlhkým hadrem.

Upozornění a pokyny pro bezpečné zacházení: Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Pozorně čtěte a dodržujte instrukce na aerosolové náplni. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/ 122 °F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Při zasažení očí: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygieny.

Uživatelská recenze produktu Airwick Freshmatic Pohodlí u krbu náhradní náplň do osvěžovače 250ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat