Venita Henna Color černá barva na obočí 30 ml

Henna Color černá barva na obočí 30 ml (1)

Obsah vystačí na cca 15 zákroků. Barvící krém je dostupný v černém odstínu.Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Balení obsahuje: - tuba s krémem 15 ml - lahvička s 3% peroxidem 15 ml - plastová tyčinka pro aplikaci - návod… Více informací

 Skladem
5790 s DPH
ks
Výrobce:
Venita
Katalogové číslo:
11792
EAN:
5902101510967

Obsah vystačí na cca 15 zákroků. Barvící krém je dostupný v černém odstínu.Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi.

Balení obsahuje: - tuba s krémem 15 ml - lahvička s 3% peroxidem 15 ml - plastová tyčinka pro aplikaci - návod k použití.

Způsob použití: Před přistoupením k zákroku proveďte alergický test a to i tehdy, pokud jste už dříve používali podobný produkt. Nezapomeňte odstranit z obočí zbytky fluidu, krému. Kolem očí naneste mastný krém za účelem ochrany pokožky před obarvením. V misce s pomocí aplikátoru spojte cca 1 cm barvícího krému z tubičky s 10-12 kapkami aktivátoru z lahvičky. Míchejte, dokud nezískáte hladkou, jednolitou konzistenci. Čas barvení 5-10 minut, prodloužením času barvení dosáhnete tmavšího výsledku barvení. Smyjte s pomocí odličovacího mléka a následně vodou. Po ukončení zákroku se doporučuje použít hydratační krém. Podmínkou deklarované stálosti barvení je dodržování způsobu použití (dodržení poměru 1:1 krému a aktivátoru). Bezpečnostní pokyny: poměr pro mísení 1:1. Jen pro profesionální použití. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Nebarvěte si vlasy, pokud: máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy, jste již někdy zaznamenali jakoukoli reakci po barvení vlasů, jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování černou hennou. Obsahuje fenylendiaminy (toluendiaminy). Obsahuje peroxid vodíku. Používejte vhodné rukavice. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Pozor: Silně působící přípravek. Proveďte alergický test 48 hodin před každým použitím produktu, dokonce i tehdy, pokud jste v minulosti používali podobný výrobek. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte směs. Spotřebujte okamžitě po připravení. Test alergie: Malé množství směsi (mísící poměr 1:1) naneste na vnitřní stranu zápěstí, nechte působit 10 minut a následně omyjte. Pokud se během 24 hodin nevyskytne podráždění, lze přistoupit k zákroku. 

Uživatelská recenze produktu Venita Henna Color černá barva na obočí 30 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat