STR8 Invisible Force antiperspirant deo sprej 150 ml

Fresh Recharge antiperspirant deo sprej 150 ml (1)

STR8 antiperspirant ve spreji Invisible Force je určen každému aktivnímu muži. Antiperspirant má schopnost na 48 hodin potlačit vznik tělesného zápachu vlivem pocení. Formule deodorantu nezpůsobuje téměř žádné bílé skvrny na… Více informací

 Skladem
7990 s DPH
Cena za 100 ml: 5327
ks
Výrobce:
STR8
Katalogové číslo:
11604
EAN:
5201314107330

STR8 antiperspirant ve spreji Invisible Force je určen každému aktivnímu muži. Antiperspirant má schopnost na 48 hodin potlačit vznik tělesného zápachu vlivem pocení. Formule deodorantu nezpůsobuje téměř žádné bílé skvrny na oblečení. Osvěžte se hned na začátku dne s antiperspirantem STR8 a nechte vůni a účinek běžet po celých 48 hodin.

Příprava a použití

Před použitím důkladně protřepat. Aplikujte pouze do podpaží.

Bezpečnostní varování

NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122°F. Neaplikujte na podrážděnou nebo porušenou kůži. Vyhněte se kontaktu s očima. Pouze k vnějšímu použití.

Uživatelská recenze produktu STR8 Invisible Force antiperspirant deo sprej 150 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat