Finish Odor stop neutralizér pachů v myčce 1 ks

Odor stop neutralizér pachů v myčce 1 ks (2)
  • Odor stop neutralizér pachů v myčce 1 ks (2)
  • Finish Odor stop neutralizér pachů v myčce 1 ks

Popis: Dodejte vaší myčce nádobí svěžest! Speciální dvojité komory osvěžovače myčky Finish Odor Stop účinkují současně a vy tak při každém otevření myčky nádobí ucítite místo nepříjemných zápachů jen osvěžující aroma.… Více informací

 Skladem
6990 s DPH
ks
Výrobce:
Finish
Katalogové číslo:
00414
EAN:
8410104437275

Popis: Dodejte vaší myčce nádobí svěžest! Speciální dvojité komory osvěžovače myčky Finish Odor Stop účinkují současně a vy tak při každém otevření myčky nádobí ucítite místo nepříjemných zápachů jen osvěžující aroma. Odvežovač zápach pouze nemaskuje, ale naprosto ho odstraní.   POUŽITÍ: Připevněte Finish osvěžovač na koš v myčce nádobí nebo jej zavěste na vrchní přihrádku tak, aby nedošlo k zablokování trysek. Vydrží přibližně po 60 mycích cyklů.   Vlastnosti 5násobný účinek Dvojí vůně Bojuje se zápachem Až 60 mytí Okamžitá svěžest Spona pro snadné zavěšení Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití: Připněte ke koši na nádobí. Pokud kapalina uvnitř přípravku zmizí (přibližně 60 mytí), vyměňte celý přípravek.SkladováníSpotřebujte do 2 let od data výroby na obale. Podrobná data CLP Regulationvykřičník - VarováníBezpečnostní varováníFinish osvěžovač do myčky nádobí Fresh Scent.

VAROVÁNÍ: Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle nebo obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI STYKU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Obsahuje geranyl-acetát, cineol, dodekanal a undecenal. Může vyvolat alergickou reakci.

Finish Odor stop neutralizér pachů v myčce 1 ks

Uživatelská recenze produktu Finish Odor stop neutralizér pachů v myčce 1 ks

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat