Airwick Osvěžovač vzduchu Bílé květy Jasmínu&Frézie 345 ml

Osvěžovač vzduchu Bílé květy Jasmínu&Frézie 345 ml (1)

Modrá svěžest z korálového oceánu. Nová radostná vůně, v které se snoubí kapky oceánu a korálové květy. Představujeme Ovzduší & Látky, osvěžovač určený k uvolnění svěžesti přírody všude kolem vás! Rozstřik do vzduchu a na… Více informací

 Skladem
7490 s DPH
Cena za 100 ml: 2171
ks
Výrobce:
Airwick
Katalogové číslo:
11174
EAN:
3059943015104

Modrá svěžest z korálového oceánu. Nová radostná vůně, v které se snoubí kapky oceánu a korálové květy.

Představujeme Ovzduší & Látky, osvěžovač určený k uvolnění svěžesti přírody všude kolem vás! Rozstřik do vzduchu a na tkaniny vám poskytuje okamžitý záblesk vůně inspirovaného přírodou. *K tomu jemné perličky vydrží na tkaninách po dobu až 12 hodin a při dotyku uvolňují další vlnu vůně.

Návod pro použití: 1. Před použitím čtěte pozorně pokyny na etiketě výrobku. 2. Odstraňte bezpečnostní pojistku pro uvolnění rozprašovače. 3. Stříkejte 30 cm od povrchu. 4. Namiřte směrem od obličeje a alespoň třikrát stiskněte rozprašovač, aby se zaktivoval. 5. Pro dokonalé osvěžení vzduchu a tkaniny držte nádobku ve svislé poloze a silně zmáčkněte rozprašovač. 6. Otestujte na neviditelných nebo skrytých částí tkaniny. 7. Není vhodné použití na vinyl, hedvábí nebo kůží. Zamezte stříkání na tyto materiály.  

Vlastnosti:

Mechanický rozprašovač bez hnacího plynu, Bezpečný pro tkaniny, Eliminuje zápach  

Příprava a použití

Návod pro použití:
1. Odstraňte zelený bezpečnostní pásek pro uvolnění rozprašovače.
2. Natočte směrem od Vaší tváře a zmáčkněte rozprašovač nejméně 3x pro plnou funkčnost.
3. Pro dokonalé osvěžení vzduchu, držte nádobku ve svislé poloze a silně zmáčkněte rozprašovač.
4. Svěží vůně si užijete déle, když zmáčknete rozprašovač opakovaně.

Skladování

Skladujte na suchém chladném místě při teplotách pod 50 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Bezpečnostní varování

Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte na potraviny. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Upozornění: Výrobek obsahuje části, které představují riziko udušení. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. 1,2-benzoisothiazol-3(2H)-on+ a reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on a 2-methylisothiazol-3(2H)-on (3:1). Může vyvolat alergickou reakci.

Uživatelská recenze produktu Airwick Osvěžovač vzduchu Bílé květy Jasmínu&Frézie 345 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat