Savo Perex Květinová vůně 1,2l

Perex Květinová vůně 1,2l (1)

Savo perex je parfémovaný přípravek pro předpírání a bělení bílého a stálebarevného prádla v automatických pračkách, ale i pro ruční bělení. Účině odstraňuje skvrny již ve vázi předpírky. Je mimořádně účinný při bělení… Více informací

 Skladem
6490 s DPH
Cena za 100 ml: 541
ks
Výrobce:
Savo
Katalogové číslo:
11888
EAN:
8710522605028
Savo perex je parfémovaný přípravek pro předpírání a bělení bílého a stálebarevného prádla v automatických pračkách, ale i pro ruční bělení. Účině odstraňuje skvrny již ve vázi předpírky. Je mimořádně účinný při bělení polyesterovývh a bavněných záclon. S příjemnou květinovou vůní.

Použití savo Perex:
Předpírání a bělení v automatických pračkách: Nastavte program s předpírkou. Do bubnu nalijte roztok 1 l vody a 75-100 ml přípravku Savo Perex. Do praček se zásobníkem na bělicí prostředek nalijte dávku přímo do zásobníku. Vložte prádlo do pračky, nadávkujte prací prostředek a spusťte program.

Ruční namáčení a bělení: Na 40 l vody dávkujte 400 ml přípravku Savo Perex. Prádlo namočte na 1-2 hodiny a po důkladném vymáchání doperte ručně nebo v pračce.

Výroba vlastních originálních oděvů "batikováním": Použijte roztok 1 dílu Savo Perex a 4 dílů vody. Motiv na tmavší bavlněné tričko vytvořte buď vyvázáním provázkem a ponořením do roztoku, nebo aplikujte motiv vystřižený ze samolepící tapety a roztok jemně rozprašujte (tričko vyložte novinami, tapetu před sundáním otřete).

Test stálobarevnosti: Nejste-li si jisti stálobarevností prádla, udělejte si test. Zřeďte Savo Perex v poměru 1:4 vodou. Kápněte roztok na méně viditelné místo. Pokud se materiál do jedné minuty neodbarví, je stálobarevný a můžete Savo Perex bez obav použít.

Pozor: Savo Perex nepoužívejte na vlnu, hedvábí, polyamidová vlákna a takto označené tkaniny: (viz. obal)

Uzávěr odolný proti otevření dětmi.Bezpečnostní list 184.61 kB Stáhnout soubor

Uživatelská recenze produktu Savo Perex Květinová vůně 1,2l

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat

Nejvíce zlevněné
Odstraňovače skvrn a bělidla
  1. 1. -100% Waschkönig Oxy Kraft Color bělidlo a odstraňovač skvrn pro barevné prádlo 750 g Waschkönig Oxy Kraft Color bělidlo a…
    000