GOURMET Perle mini filetky ve stave se zeleninou kapsička pro kočky 3+1 85 g

GOURMET Perle mini filetky ve stave se zeleninou kapsička pro kočky 3+1 85 g

Multipack obsahuje: 1x kapsička s telecím a zeleninou 85 g. 1x kapsička se zvěřinou a zeleninou 85 g. 1x kapsička s hovězím a mrkví 85 g. 1x kapsička s pstruhem a špenátem 85 g. Složení: S telecím a zeleninou - maso a… Více informací

 Skladem
7490 s DPH
Cena za 1 kus: 1873
bal
Výrobce:
GOURMET
Katalogové číslo:
10116
EAN:
7613032269562

Multipack obsahuje:

1x kapsička s telecím a zeleninou 85 g.
1x kapsička se zvěřinou a zeleninou 85 g.
1x kapsička s hovězím a mrkví 85 g.
1x kapsička s pstruhem a špenátem 85 g.

Složení:

S telecím a zeleninou - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho telecí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina (4 %), minerální látky, cukry.

Se zvěřinou a zeleninou - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho zvěřina 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina (4 %), minerální látky, cukry.

S hovězím a mrkví - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, zelenina (mrkev 4 %), minerální látky, cukry.

S pstruhem a špenátem - maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho pstruh 4 %), zelenina (4 % špenátu), minerální látky, cukry.

Analytické složky:

Vlhkost 79 %, protein 14 %, obsah tuku 2,5 %, obsah anorganických látek 2,2 %, hrubá vláknina 0,5 %.

Dávkování:

Krmný návod: Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 3 až 4 kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Krmné dávky jsou určené pro dospělé středně aktivní kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici.

Skladování

Krmivo skladujte na suchém a chladném místě.

Uživatelská recenze produktu GOURMET Perle mini filetky ve stave se zeleninou kapsička pro kočky 3+1 85 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat