Bref Power Aktiv 4 Formula Pine WC blok 50 g

Power Aktiv 4 Formula Pine WC blok 50 g (1)

- dokonalá čistota - dokonalá ochrana proti vodnímu kameni - dokonalá svěžest - dokonalá čistící pěna Bref Power Aktiv: Atraktivní novinka v podobě 4 kuliček v sobě ukrývá recepturu se 4 funkcemi, kterým můžeme bez obav… Více informací

 Skladem
3990 s DPH
ks
Výrobce:
Bref
Katalogové číslo:
11222
EAN:
9000100625166

- dokonalá čistota
- dokonalá ochrana proti vodnímu kameni
- dokonalá svěžest
- dokonalá čistící pěna

Bref Power Aktiv: Atraktivní novinka v podobě 4 kuliček v sobě ukrývá recepturu se 4 funkcemi, kterým můžeme bez obav dodat přívlastek dokonalé: hygienická čistota, příjemná vůně, čistící pěna, ochrana před vodním kamenem. S vůní čerstvé borovice.

Použití: K okamžitému použití. Zavěste Bref Power Aktiv pod okraj WC mísy.

Upozornění: Zdraví škodlivý při požití. Dráždí kůži. Nebezpečí vážného poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady.

Uživatelská recenze produktu Bref Power Aktiv 4 Formula Pine WC blok 50 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat