Bref Purple Aktiv Lavender 50 g

Bref Purple Aktiv Lavender 50 g
  • Bref Purple Aktiv Lavender 50 g
  • Bref Purple Aktiv Lavender 50 g

Popis: Bref Purple Aktiv Lavender je extra účinný WC blok, který čistí toaletu i mezi spláchnutími. Také ji chrání před vodním kamenem a uvolňuje svěží levandulovou vůni. Zároveň obarvuje vodu do fialového odstínu pro více… Více informací

 Skladem
54,90 Kč
4390 s DPH
-20% ušetříte 11
ks
Výrobce:
Bref
Katalogové číslo:
06035
EAN:
9000101089318

Popis: Bref Purple Aktiv Lavender je extra účinný WC blok, který čistí toaletu i mezi spláchnutími. Také ji chrání před vodním kamenem a uvolňuje svěží levandulovou vůni. Zároveň obarvuje vodu do fialového odstínu pro více čistoty a svěžesti. Byl navržen tak, aby dodal vaší toaletě svěžest a vůni s vysokou účinností a čistotou.

Návod k použití: Produkt k přímému použití. Zavěste Bref Purple Aktiv pod okraj toaletní mísy.SkladováníUchovávejte při teplotě od +5°C do +40°C. Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby uvedeného na obalu. Podrobná data CLP Regulationvykřičník - VarováníBezpečnostní varováníBREF PURPLE AKTIV. Tuhý WC blok pro péči o WC.

Varování: Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle / ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při potřísnění sedadla toalety obarvenou tekutinou, zasaženou část ihned omyjte čistou vodou.

 

Třídy nebezpečnosti:

GHS07
Bref Purple Aktiv Lavender 50 g

Uživatelská recenze produktu Bref Purple Aktiv Lavender 50 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat