Astrid repelentní sprej proti klíšťatům, komárům a muchničkám 150 ml

repelentní sprej proti klíšťatům a komárům 150 ml (1)

Astrid repelent ve spreji je repelentní přípravek určený k použití na  pokožku. Zajišťuje dlouhodobou, spolehlivou a účinnou ochranu proti klíšťatům a komárům. Doba účinku: 2 hodiny proti klíšťatům, 4 hodiny proti komárům. V… Více informací

 není skladem 
12990 s DPH
Cena za 100 ml: 8660
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Astrid
Katalogové číslo:
11553
EAN:
8593843011118

Astrid repelent ve spreji je repelentní přípravek určený k použití na  pokožku. Zajišťuje dlouhodobou, spolehlivou a účinnou ochranu proti klíšťatům a komárům.

Doba účinku:

2 hodiny proti klíšťatům, 4 hodiny proti komárům. V případě potřeby, po uplynutí doby účinku repelentu, lze jeho aplikaci na pokožku opakovat.

Bezpečnostní upozornění
GHS02 - hořlavé látkyGHS02 - hořlavé látky

Signální slovo: Nebezpečí

H222+H229 Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku.
P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.
P251 Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.
P271 Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.
P410+P412 Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.

 

Vysoce účinný repelentní sprej s nemastnou recepturou poskytuje celé rodině účinnou ochranu před komáry, klíšťaty a a muchničkámi po dobu až 10 hodin.

Používejte repelent bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Návod k použití: Přípravek nanášejte pouze na obnažené části těla a to výhradně na paže, ruce, nohy, chodidla a tvář. Stříkejte přímo na kůži a nanesenou kapalinu rukou rozetřete. Nestříkejte přímo na tvář. Pokud chcete přípravek nanést na tvář, nastříkejte roztok repelentu do dlaně a rozetřete roztok po pleti, dávejte při tom pozor, abyste nezasáhli oči. Nestříkejte přípravek do očí ani na oční okolí. Neaplikujte přes řezné rány, poranění nebo čerstvě oholenou či podrážděnou pokožku. Neaplikujte pod oblečení. Vyhněte se kontaktu se syntetickými matetriály. Syntetické materiály by se měly při aplikaci chránit. Při používání těchto přípravků u dětí je nutné být na pozoru. Tento přípravek je vhodný k použití jen u dětí starších 1 roku. U dětí pod 11 let by měli přípravek aplikovat dospělí. Neaplikujte na dětské ruce. Obvykle se aplikuje jednou denně, v závislosti na venkovních aktivitách, počasí a přítomnosti hmyzu. Dávka na použití: dospělí: 3 g nebo asi 1,4 až 2,3 sekundy nástřiku; děti: 1,6 g nebo asi 0,7 až 1,2 sekundy nástřiku; batolata: 0,83 g nebo asi 0,4 až 0,6 sekundy nástřiku. Repelent je nutné v případě silného pocení nebo po plavání aplikovat znovu. Aplikací přípravků nebo kosmetiky se sluneční ochranou po použití repelentu se účinnost repelentu značně sníží. Opakovanou aplikaci je možné provést jen u dospělých. Pokud si všimnete výrazného snížení ochrany, pak můžete přípravek nejdříve po deseti hodinách po první aplikaci použít znovu. Přípravek používejte s rozvahou. Mechanická ochrana (oblečení, sítě proti komárům) je vždy lepší volbou. Používejte jen venku nebo v dobře odvětrávaných prostorách. Nevdechujte. Tento přípravek není určený k použití u zvířat/domácích mazlíčků. Není určeno pro profesionální použití.


Odpuzuje komáry a klíšťata
Účinná ochrana až 10 hodin

Příprava a použití

Používejte repelent bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Návod k použití: Přípravek nanášejte pouze na obnažené části těla a to výhradně na paže, ruce, nohy, chodidla a tvář. Stříkejte přímo na kůži a nanesenou kapalinu rukou rozetřete. Nestříkejte přímo na tvář. Pokud chcete přípravek nanést na tvář, nastříkejte roztok repelentu do dlaně a rozetřete roztok po pleti, dávejte při tom pozor, abyste nezasáhli oči. Nestříkejte přípravek do očí ani na oční okolí. Neaplikujte přes řezné rány, poranění nebo čerstvě oholenou či podrážděnou pokožku. Neaplikujte pod oblečení. Vyhněte se kontaktu se syntetickými matetriály. Syntetické materiály by se měly při aplikaci chránit. U dětí pod 11 let by měli přípravek aplikovat dospělí. Neaplikujte na dětské ruce. Obvykle se aplikuje jednou denně, v závislosti na venkovních aktivitách, počasí a přítomnosti hmyzu. Dávka na použití: dospělí: 3 g nebo asi 1,4 až 2,3 sekundy nástřiku; děti: 1,6 g nebo asi 0,7 až 1,2 sekundy nástřiku. Repelent je nutné v případě silného pocení nebo po plavání aplikovat znovu. Aplikací přípravků nebo kosmetiky se sluneční ochranou po použití repelentu se účinnost repelentu značně sníží. Opakovanou aplikaci je možné provést jen u dospělých. Pokud si všimnete výrazného snížení ochrany, pak můžete přípravek nejdříve po deseti hodinách po první aplikaci použít znovu. Přípravek používejte s rozvahou. Mechanická ochrana (oblečení, sítě proti komárům) je vždy lepší volbou. Používejte jen venku nebo v dobře odvětrávaných prostorách. Nevdechujte. Tento přípravek není určený k použití u zvířat/domácích mazlíčků. Není určeno pro profesionální použití.

Bezpečnostní varování

Bezpečnostní upozornění: Varování. Hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. 

První pomoc: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Okamžitě dejte postiženému napít vody (nanejvýš 2 sklenice). Konzultujte lékaře.

Typ složení: Repelent ve spreji na bázi alkoholu.

Účinná látka: Ethyl-butylacetylaminopropionát (IR3535®) 200 g/kg.

Skladování

Doba použitelnosti: 24 měsíců od data výroby na obalu. Skladujte na chladném a suchém místě odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Neskladujte dlouhodobě při teplotě nad 35 °C.

 

Uživatelská recenze produktu Astrid repelentní sprej proti klíšťatům, komárům a muchničkám 150 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat