Felix Sensations Jellies lahodný výběr hovězí s rajč.+ kuře s mrkví v želé kapsička pro kočky 4x100 g

Felix Sensations Jellies lahodný výběr hovězí s rajč.+ kuře s mrkví v želé kapsička pro kočky 4x100 g

Felix kapsičky pro kočky Kapsičky pro kočky Felix obsahují masové kousky s patrnými masovými vlákny, kousky masa obklopuje šťavnaté želé. Výhodné balení 4x100g obsahuje kombici kapsiček s hovězím a kuřecím masem doplněné o… Více informací

 Skladem
6990 s DPH
Cena za 1 kus: 1748
bal
Výrobce:
Felix
Katalogové číslo:
10203
EAN:
7613034629494
Felix kapsičky pro kočky

Kapsičky pro kočky Felix obsahují masové kousky s patrnými masovými vlákny, kousky masa obklopuje šťavnaté želé. Výhodné balení 4x100g obsahuje kombici kapsiček s hovězím a kuřecím masem doplněné o zeleninu.
Každá receptura kasiček Felix nabízí nové chuťové možnosti a kombinace ať už včetně zeleniny nebo kapsičky zeleniny prosté. Každá kapsička Felix představuje právě jednu čerstvou krmnou dávku, tedy snídani, oběd a večeři.

Složení s hovězím: Maso a výrobky živočišného původu(min 4% hovězího masa), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb,zelenina (4%rajčat),  minerální látky, cukry.

Složení s kuřecím : Maso a výrobky živočišného původu(min 4% kuřecího masa), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb,zelenina (4% mrkve),  minerální látky, cukry.

Analytické složky:

protein

13,00%

tuk

3,00%

popel

2,20%

Vlhkost

80,00%

Doporučená denní dávka 3-4ks kapsičky Felix 100g pro 1 kočku (4kg)

Kočkám podáváme krmivo ohřáté na pokojovou teplotu. Čerstvá voda by měla být po celou dobu k dispozici. Dávky krmiva lze upravit dle hmotnosti kočky. Po otevření obalu skladujte v chladničce a spotřebujte do 24h.

Uživatelská recenze produktu Felix Sensations Jellies lahodný výběr hovězí s rajč.+ kuře s mrkví v želé kapsička pro kočky 4x100 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat