Persil Sensitive gel 2,5 L (50 praní)

Sensitive gel 2,5 L (50 praní) (1)

Persil Expert Sensitive je určen zejména pro lidi s citlivou pokožkou a děti. Ve 40 % domácností je taková nejméně jedna osoba. Vývojem nového Persilu Sensitive Expert Aloe Vera Pearls stanovuje Persil nové standardy v péči… Více informací

 Skladem
29990 s DPH
Cena za 1 praní: 600
bal
Výrobce:
Persil
Katalogové číslo:
11028
EAN:
9000101323382

Persil Expert Sensitive je určen zejména pro lidi s citlivou pokožkou a děti. Ve 40 % domácností je taková nejméně jedna osoba. Vývojem nového Persilu Sensitive Expert Aloe Vera Pearls stanovuje Persil nové standardy v péči o prádlo.

Není to pouze nejúčinnější sensitivní prací prostředek, který odstraňuje i ty nejodolnější skvrny od čaje, kakaa a borůvkového džusu a působí již při 30°. Persil Sensitive Expert Aloe Vera Pearls je také dermatologicky testován a určen zejména pro praní dětského prádla a prádla lidí s citlivou pokožkou a pokožkou náchylnou k alergiím. Neobsahuje žádná barviva a jeho složení bylo vyvinuto speciálně pro citlivou pokožku.

Persil Expert Sensitive byl navíc obohacen o mikroperly s výtažky Aloe Vera, které se během praní rovnoměrně rozprostřou na vašem oblečení. Aloe Vera je z mikroperel uvolňována při každém vašem pohybu během celého dne nošení oblečení a pomáhá tak vytvářet to nejcitlivější prostředí pro vaši pokožku.

Inovovaná receptura

Složení Persilu Sensitive Expert Aloe Vera Pearls bylo vyvinuto tak, aby se minimalizovalo riziko kožního podráždění a vzniku alergických reakcí:

  • Obsahuje vybrané zjemňující složky
  • Je výjimečně jemný k pokožce - dermatologicky testováno
  • Má jemnou vůni speciálně vyvinutou pro osoby s citlivou pokožkou ve spolupráci s Asociací alergiků.

Uživatelská recenze produktu Persil Sensitive gel 2,5 L (50 praní)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat