Silan Suprême Elégance, 48 praní 1,2 l

Silan Suprême Elégance, 48 praní 1,2 l

Aviváž Silan Supreme Elégance je ztělesněním elegance a okouzlujícího půvabu. Nabízí dotek luxusu pro vaše prádlo. Vůně Silan Supreme Elégance je tvořena francouzským parfémem, který se otevírá tóny šťavnatého ovoce jako… Více informací

 Skladem
129,90 Kč
11990 s DPH
Cena za 1 praní: 250
-8% ušetříte 10
bal
Výrobce:
Silan
Katalogové číslo:
10420
EAN:
9000101342529

Aviváž Silan Supreme Elégance je ztělesněním elegance a okouzlujícího půvabu. Nabízí dotek luxusu pro vaše prádlo. Vůně Silan Supreme Elégance je tvořena francouzským parfémem, který se otevírá tóny šťavnatého ovoce jako jsou mandarinky, meruňky, exotický ananas, sladký meloun, v kombinaci s luxusními růžovými pivoňkami a jasmínem obohaceným neodolatelnými kokosovými a mandlovými květy.

Složení:
5-15 % kationtové povrchově aktivní látky, konzervační činidla, 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on, Parfémy, 3-methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyklohexen-1-yl)-3-buten-2-on, Benzyl-salicylát, Benzylalkohol, 2-(4-terc-butylbenzyl), propanal, Kumarin Citronellol.

 

Aviváž Silan Supreme Elégance je ztělesněním elegance a okouzlujícího půvabu. Aviváž zajistí dotek luxusu pro vaše prádlo s elegantní vůní francouzského parfému, který otevírá tóny šťavnatého ovoce jako jsou mandarinky, meruňky, exotický ananas, sladký meloun kombinující se s luxusními růžovými pivoňkami a jasmínem obohaceným neodolatelnými kokosovými a mandlovými květy.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDávkování viz obal.SkladováníSpotřebujte do 2 let od data výroby vyznačeného na obale.Podrobná data A.I.S.E. VarováníUchovávejte mimo dosah dětíZamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodouBezpečnostní varováníUchovávejte mimo dosah dětí.

Uživatelská recenze produktu Silan Suprême Elégance, 48 praní 1,2 l

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat