Duck tekutý čistič, vůně citrusů 750 ml

tekutý čistič, vůně citrusů 750 ml (3)
  • tekutý čistič, vůně citrusů 750 ml (3)
  • Duck tekutý čistič, vůně citrusů 750 ml
  • Duck tekutý čistič, vůně citrusů 750 ml

Popis: Duck tekutý čistič perfektně vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty. Intenzivně eliminuje zápach na toaletě a osvěží celou místnost. Jedinečně zakřivené hrdlo láhve snadno dosáhne pod obrubu WC mísy, kde se… Více informací

 Skladem
5490 s DPH
Cena za 100 ml: 732
ks
Výrobce:
Duck
Katalogové číslo:
02613
EAN:
5000204009804

Popis: Duck tekutý čistič perfektně vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty. Intenzivně eliminuje zápach na toaletě a osvěží celou místnost. Jedinečně zakřivené hrdlo láhve snadno dosáhne pod obrubu WC mísy, kde se nejvíce vyskytují usazeniny. Čistí nad i pod vodní hladinou. Zanechává dlouhotrvající vůni citrusů. Používejte alespoň 3 x týdně, aby byla vaše toaleta čistá.

Obsah: 750 ml  

Vlastnosti 1) Odstraňuje vodní kámen 2) Účinný i na odolné skvrny 3) Snižuje potřebu čištění kartáčem 4) Čistí nad o pod vodní hladinou 5) Eliminuje zápachy Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použití

Návod pro použití: 1. Stlačte obě strany víčka a odšroubujte. 2. Zdvihněte poklop WC mísy. Nakloňte láhev, aby se naplnilo hrdlo. 3. Rovnoměrně nastříkejte přípravek pod obrubu celé WC mísy. 4. Čištění a odstranění pachů: Nechte působit 5 minut. Vyčistěte mísu kartáčem nad a pod vodní hladinou a spláchněte. Odstranění silného znečištění: Opakujte postup s tím, že přípravek necháte působit 60 minut nebo přes noc. 5. Láhev důkladně uzavřete. Podrobná data Bezpečnostní varováníDuck® 5v1 tekutý čistič-Citrus.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Zamezte dlouhotrvajícímu styku s kůží. Používejte pouze na WC mísy. Nemíchejte s bělicími činidly ani jinými domácími čisticími přípravky.

Duck tekutý čistič, vůně citrusů 750 ml Duck tekutý čistič, vůně citrusů 750 ml
Bezpečnostní list 759.91 kB Stáhnout soubor

Uživatelská recenze produktu Duck tekutý čistič, vůně citrusů 750 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat