Pedigree Vital Protection Junior kuřecí maso a rýži 500 g

Vital Protection Junior Kuřecí maso 500 g (1)

Suché krmivo PEDIGREE® Vital Protection™ je vyvinuto v souladu se čtyřmi základními potřebami psa: podporuje silnou přirozenou obranyschopnost, zdravou kůži a srst, dobré trávení a stejně tak pomáhá čistit zuby Vašeho psa.… Více informací

 Skladem
5490 s DPH
Cena za 100 g: 1098
ks
Výrobce:
Pedigree
Katalogové číslo:
11331
EAN:
9003579302149

Suché krmivo PEDIGREE® Vital Protection™ je vyvinuto v souladu se čtyřmi základními potřebami psa: podporuje silnou přirozenou obranyschopnost, zdravou kůži a srst, dobré trávení a stejně tak pomáhá čistit zuby Vašeho psa. PEDIGREE® Vital Protection™ pomáhá udržovat Vašeho psa zdravého a plného vitality. 

Trávení 
Každé štěňátko si zaslouží zdravé bříško. Krmivo obsahuje kuřecí a rýži, které jsou pro vyvíjející se trávicí soustavu štěněte velmi dobře stravitelné.
Péče o ústní dutinu 
Každé štěňátko si zaslouží zdravá ústa. Velikost granulí je přízpůsobena velikosti čelisti štěňat. Správný poměr vápníku a fosforu, podporuje zdravý vývoj zubů.
Kůže a srst 
Každé štěňátko si zaslouží vypadat a cítit se zdravě. Receptura obsahuje správný poměr zinku a omega 6 mastných kyselin ze slunečnicového oleje které pomáhají vyživovat kůži a srst štěněte. 
Přirozená obranyschopnost
Každý štěňátko si zaslouží navíc malou ochranu. Štěňátka ráda oběvují svět, nemusíte mít ale strach. Naše receptura obsahuje vitamin E, který svojí antioxidační funkcí spolu s minerály, podporuje silnou přirozenou obranyschopnost.

Kompletní krmivo pro štěňata a březí nebo kojící feny.

Složení:

Obiloviny 4 %, maso a výrobky živočišného původu (včetně 4 % kuřecího masa v hnědých granulích), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky (včetně 0.6 % rybího oleje), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, mléko a vedlejší výrobky z mléka (včetně 4 % mléka v mléčných polštářcích). Doplňkové látky v 1 kg: s antioxidanty – doplňkové látky ES. Nutriční doplňkové látky: Vitamin A 13500 IU, Vitamin D3 1500 IU, Vitamin E 300 mg, síran měďnatý pentahydrát 21 mg, síran manganatý monohydrát 31 mg, jodid draselný 1.8 mg, síran zinečnatý monohydrát 140 mg.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Výživové hodnoty
             Analytické složky (v %):
protein: 28
obsah tuku: 16
obsah anorganických látek: 7
hrubá vláknina: 1.9
vápnik: 1.4
fosfor: 1.1
Doplňkové látky v 1 kg: Antioxidanty; Nutriční doplň. látky          
Vitamin A: 9520 IU
Vitamin D₃: 1050 IU
Vitamin E: 450 mg
Síran měďnatý pentahydrát: 34.8 mg
Síran manganatý monohydrát: 103 mg
Jodid draselný: 2.9 mg
Seleničitan sodný: 0.35 mg
Síran zinečnatý monohydrát: 275 mg

 

Krmný návod:

Doporučené dávkování: Pro velmi malá štěňata doporučujeme změkčit suché krmivo vodou. Během přechodné fáze změny stravy, přizpůsobte množství krmiva potřebám vašeho psa. Více informací naleznete na naších webových stránkách. Čerstvá pitná voda musí být neustále k dispozici. ¼ litrový hrnek naplněný granulemi obsahuje příbližně 100g krmiva.
Pro doporučené dávkování viz obal.
Doporučujeme krmit kombinací suchého a mokrého krmiva PEDIGREE®.
Prědpokládaná hmotnost v dospělosti.
Po dosažení 9 - 15 měsíců věku štěněte, postupně přejděte na krmivo pro dospělé psy.

 

 

Uživatelská recenze produktu Pedigree Vital Protection Junior kuřecí maso a rýži 500 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat